Polityka prywatności - sprzed 25 maja 2018

UWAGA - ten dokument już nie obowiązuje.
Aktualna wersja dostępna jest tutaj

1. Niniejsza Polityka Prywatności jest integralną częścią Zasad Korzystania z Serwisu Zamyslenie.pl. Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu Zamyslenie.pl, akceptujesz zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności, jak i całość Zasad Korzystania z Serwisu Zamyslenie.pl. Autorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności lub Zasadami Korzystania z Serwisu Zamyslenie.pl nie powinieneś odwiedzać serwisu Zamyslenie.pl.

2. W trakcie korzystania z formularzy kontaktowych serwisu Zamyslenie.pl możesz zostać poproszony o podanie adresu e-mail. Podanie go jest niezbędne w celu prawidłowego przetworzenia formularza. Podany przez Ciebie adres e-mail może zostać przez nas wykorzystany wyłącznie w celu kontaktu z Tobą i nigdy nie zostanie sprzedany ani w żaden inny sposób udostępniony firmom lub osobom trzecim.

3. Jeżeli nie chcesz podawać swojego adresu email w formularzu internetowym, ale chcesz skontaktować się z nami, możesz w tym celu wysłać do nas email bezpośrednio z Twojego programu pocztowego na adres redaktor@zamyslenie.pl.

4. W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uniknąć wykorzystania informacji przez te firmy.

5. Szanujemy Twoją prywatność i zachowanie jej jest dla nas priorytetem.

6. Dodatkowe informacje związane z ochroną Twojej prywatności znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej plików cookies.

7. Od czasu do czasu będziemy aktualizować niniejszą Politykę Prywatności aby odzwierciedlała ona zmiany, które zajdą w naszych usługach oraz opinie użytkowników. Zachęcamy użytkowników, by okazyjnie ponownie przeglądali niniejszą Politykę Prywatności w celu zapoznania się z zasadami ochrony prywatności w naszym serwisie. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące Polityki Prywatności; w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z tym tematem, lub podejrzeń że Polityka Prywatności nie jest przestrzegana, prosimy o kontakt.

8. Niniejsza Polityka Prywatności weszła w życie 8 maja 2015 r. i przestała obowiązywać 25 maja 2018 r.