Nasze memy

Strona 55 z 88

Obraz / mem do cytatu: Uniwersytety są pełne wiedzy: studenci, przychodzący na pierwszy rok, przynoszą jej trochę, a absolwenci nic nie wynoszą po ostatnim. W ten sposób gromadzi się wiedza.
Obraz / mem do cytatu: Dziecko rządzi kobietą, kobieta mężczyzną, a on dopiero światem.
Obraz / mem do cytatu: Tym, co mężczyzna ceni u kobiety, która mu się długo opierała, jest nie jej cnotliwość, lecz jego własny upór.
Obraz / mem do cytatu: Królem jestem ludzi, nie sumienia.
Obraz / mem do cytatu: Żaden człowiek siły swojej nie zna, dopóki jej w potrzebie z siebie nie dobędzie.
Obraz / mem do cytatu: Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.
Obraz / mem do cytatu: Wiesz Prosiaczku... miłość jest wtedy, <br /> kiedy kogoś lubimy... <br /> za bardzo...
Obraz / mem do cytatu: Marzenia zwykle się spełniają, ale nie tak i nie wtedy, kiedy tego pragniemy.
Obraz / mem do cytatu: Winnych niech własne potępi sumienie.
Obraz / mem do cytatu: Aby otrzymać pożyczkę, najpierw musisz udowodnić, że jej nie potrzebujesz.
Obraz / mem do cytatu: Optymistę spotyka w życiu tyle samo niepowodzeń i tragedii co pesymistę, ale optymista znosi to lepiej.
Obraz / mem do cytatu: Gdy się starzejesz, próbujesz dotrzeć do źródeł idei, którymi się kiedyś kierowałeś - masz większość życia za sobą i zaczynasz porównywać i oceniać. Porównania nie zawsze wypadają na korzyść idei.
Obraz / mem do cytatu: Cierpienie jest surowym, ale uczonym mistrzem dla tego, kto umie przyjąć od niego niezawodne lekcje.
Obraz / mem do cytatu: Przyjaźń i miłość rozkwitają tam, gdzie ludzie zatracają swoją hardość, łagodnieją w swoich osądach, stają się delikatniejsi w słowach i w obcowaniu z innymi.
Obraz / mem do cytatu: Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę. Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości. Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość. Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte. Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła. Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania. Każdy wojownik światła mówił
Obraz / mem do cytatu: Przyjaźń poznają po tym, że nic nie może jej zawieść; a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
Obraz / mem do cytatu: Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.
Obraz / mem do cytatu: Gdy jesteś na kogoś wściekły - napisz do niego list. Wyraz w nim swoje uczucia, opisz gniew i rozczarowanie. Nie hamuj się. Potem schowaj list do szuflady. Po dwóch dniach wyjmij go i przeczytaj. Czy wciąż chcesz go wysłać?
Obraz / mem do cytatu: Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.
Obraz / mem do cytatu: Kto stracił rozum, nie rozumie, co stracił.
Obraz / mem do cytatu: Zapomnisz może o osobie, z którą się śmiałeś, lecz nigdy nie zapomnisz o osobie, z którą płakałeś.
Obraz / mem do cytatu: Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne.
Obraz / mem do cytatu: Dzieci często bywają tak okrutne w słowach, jak dorośli jedynie w myślach pozwalają sobie na to.
Obraz / mem do cytatu: Optymizm jest zawsze wynikiem niedostatecznych informacji.