Nasze memy

Strona 45 z 78

Obraz / mem do cytatu: Cierpienie jest surowym, ale uczonym mistrzem dla tego, kto umie przyjąć od niego niezawodne lekcje.
Obraz / mem do cytatu: Przyjaźń i miłość rozkwitają tam, gdzie ludzie zatracają swoją hardość, łagodnieją w swoich osądach, stają się delikatniejsi w słowach i w obcowaniu z innymi.
Obraz / mem do cytatu: Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.
Obraz / mem do cytatu: Przyjaźń poznają po tym, że nic nie może jej zawieść; a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
Obraz / mem do cytatu: Gdy jesteś na kogoś wściekły - napisz do niego list. Wyraz w nim swoje uczucia, opisz gniew i rozczarowanie. Nie hamuj się. Potem schowaj list do szuflady. Po dwóch dniach wyjmij go i przeczytaj. Czy wciąż chcesz go wysłać?
Obraz / mem do cytatu: Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę. Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości. Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość. Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte. Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła. Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania. Każdy wojownik światła mówił
Obraz / mem do cytatu: Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.
Obraz / mem do cytatu: Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
Obraz / mem do cytatu: Kto stracił rozum, nie rozumie, co stracił.
Obraz / mem do cytatu: Sumienie nie przeszkadza nam w popełnianiu grzechów, ale przeszkadza cieszyć się z ich popełnienia.
Obraz / mem do cytatu: Gdy podchodzi się do drzwi, otwierają się automatycznie; gdy podchodzi się do człowieka, zamyka się automatycznie.
Obraz / mem do cytatu: Zapomnisz może o osobie, z którą się śmiałeś, lecz nigdy nie zapomnisz o osobie, z którą płakałeś.
Obraz / mem do cytatu: Najlepszym sposobem, aby zmusić mężczyznę do wykonania jakiejś pracy jest sugestia, że być może jest już za stary, aby to zrobić.
Obraz / mem do cytatu: Dzieci często bywają tak okrutne w słowach, jak dorośli jedynie w myślach pozwalają sobie na to.
Obraz / mem do cytatu: Optymizm jest zawsze wynikiem niedostatecznych informacji.
Obraz / mem do cytatu: Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne.
Obraz / mem do cytatu: Świat bez miłości jest martwym światem i zawsze przychodzi godzina, kiedy człowiek zmęczony błaga o twarz jakiejś istoty i serce olśnione czułością.
Obraz / mem do cytatu: Wierzyciel to osoba, która wierzy, że się jej jeszcze zapłaci.
Obraz / mem do cytatu: Moralność to prawda w pełni rozkwitu.
Obraz / mem do cytatu: W psach znajdujemy prawdziwych przyjaciół. One nas kochają bez wygłaszania opinii i bez próśb o pożyczkę.
Obraz / mem do cytatu: Żal za stratą tego, cośmy kochali, jest jeszcze szczęściem w porównaniu z koniecznością życia wśród tego, co nienawidzimy.
Obraz / mem do cytatu: Zacznijmy wszystko od nowa. Przyroda postępuje tak każdego roku
Obraz / mem do cytatu: Życie jest sztafetą. Możesz wygrać wyścig w następnym pokoleniu.
Obraz / mem do cytatu: Największe ludzkie ambicje ledwo łaskoczą skórę planety.